Terézke a rózsáival...

HIVATALOS HONLAP: http://terezmisszio.eu/

terez korona terez

Teréz Misszió Magyarországon.

2003-ban megjelent egy felhívás a „KÁRMEL” újságban,P. Bakos Rafael Karmelita írta – most Ő a Provinciális és kérte, imádkozzunk papokért. Leírta az előbb olvasott tanúságtételt. Legyen minden imát vállalónak „saját” papja,kinek csak a keresztnevét ismeri.

Akkor 25 településről, kb. 300 an jelentkeztünk. Első körben a Vajdaságból, később Varsóból kaptunk imalapot, IZABELLA, harmad rendi Karmelitával tartottuk a kapcsolatot, ami évi 1-2 levelet jelentett.
2007 januárjában jelezte, hogy Magyarországra látogat P. Bruno Thevenin, lehetséges helyszínnek, Törökszentmiklóst is megjelölte. El is jött!  2007.május 11.-én megalakult a magyarországi Teréz Misszió.

Engem bízott meg a Misszió megszervezésével, csak azt nem mondta, hogy kell csinálni. Elindultam, ahogyan Kis Szent Teréz „súgta”. Aztán megérkezett, mint ereklye, Gyöngyösre, Keszthelyre hívtak,hogy az ereklye jelenlétében beszéljek a Misszióról. Egy év múlva 2700 tag volt lekönyvelve.(kockás füzetbe) 2008-ban találkozót szerveztünk, kb. 6-700 –an jöttek el. Sokat köszönhetünk Dr. Katona István püspök atyának, aki a találkozó után hosszan beszélt az Imamisszióról a Szent István Rádióban.
A második találkozó Alsópáhokon, a harmadik Bp. Baross Gábor telepi Jézus Szíve templomban, a negyedik Gyöngyös Szent Bertalan templomban, az V. találkozó Kecskemét, Öreg templomban volt. Az imaközösség egyre bővült, most 2012-ben több mint 10 000 lekönyvelt tag van. A találkozók csodálatosak, erősítenek minket az imában.

2013-ban Mocsán találkozunk. A program szervezését megkezdtük. (2013. januárban) Hirdetések az elérhető fórumokon, rádiókban, újságokban 2013. február elejétől.

A Misszióba jelentkezni lehet:

HOLLÓ MIHÁLYNÉ (Magdi)
                                                5200.Törökszentmiklós
                                        Kossuth L. u. 54.
                                             Tel: 06 56 / 393 093
                                               Egyházi vonal: 06 30 946 55 20
                                               E-mail: hollomagda@gmail.com

Teréz Misszió VI. Országos Találkozója Mocsán

Kedves Missziós Testvérek!
Szeretettel várunk Benneteket

A TERÉZ MISSZIÓ
VI. Országos Találkozójára

2013. április 20-án

Mocsára

a Római Katolikus templomba.

Imádkozzunk együtt a megszentelt lelkekért!

„Azért jöttem, hogy megmentsem a lelkeket s főként azért,
hogy a papokért imádkozzam” (Lisieux-i Kis Szent Teréz)

A Mocsai Plébánia elérhetősége:

2911 Mocsa, Kis u. 24.
Telefon: +36 34 349-694
    Mobil: +36 30 2724168
E-mail: nyusziatya@gmail.com

Jelentkezés: Holló Mihályné Magdinál
Tel.: 56/393-093, mobil: 30/9465520
e-mail: hollomagda@gmail.com

Teréz Misszió VI. Országos Találkozó
Mocsa, 2013. április 20